ELEKTROKONSTRUKTÉR - SOFTWARE

Náplň práce:

  • Návrh elektrovýzbroje obráběcího stroje (softwaru)
  • Návrh konfigurace řídícího systému (CNC)
  • Zpracování programu pro logické řízení stroje (PLC)
  • Tvorba návodů k ovládání a programování
  • Konkrétně pro řídící systémy od předních světových výrobců:
    - Siemens (Sinumerik 840Dsl)
    - Heidenhain (TNC640)
    - Fanuc (F30i)

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • Organizační schopnosti, samostatnost, vytrvalost
  • Flexibilitu a ochotu učit se novým věcem
  • Ochotu cestovat (Evropa, Asie, Amerika)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost některého ze světových jazyků (AJ, NJ nebo RJ)
  • Znalost programování PLC výhodou
  • Znalost problematiky pohonů a jejich regulace výhodou

 Nabízíme:

  • Zázemí jedinečné strojírenské společnosti s více než 100letou tradicí
  • Pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny zdravotního volna
  • Flexipasy / příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Příspěvek na obědy ve firemní kantýně
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Odměny za pracovní a životní výročí
  • Slevy pro zaměstnance u obchodních partnerů