KONSTRUKTÉR/KONSTRUKTÉR HYDRAULIKY

Náplň práce:

  • Projektování hydraulických a pneumatických okruhů v oblasti obráběcích strojů.
  • Tvorba hydraulických schémat a zadávací dokumentace pro objednání hydraulických agregátů.
  • Technické posuzování nabídek.
  • Určování náhradních dílů souvisejících s hydraulikou pro stroje v provozu u našich zákazníků.
  • Sledování vývoje v oblasti hydrauliky prostřednictvím nových požadavků našich zákazníků.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření;
  • angličtina (němčina, ruština, ...), úroveň A2;
  • EPLAN Electric P8 – Fluid, Siemens NX, Teamcenter, Microsoft Office, uživatelská znalost systému SAP;
  • orientace ve značkách hydraulických prvků a znázornění hydraulického systému dle ISO1219;
  • zkušenosti s vytvářením hydraulických a pneumatických schémat;
  • orientace ve výkresové dokumentaci a zkušenosti s vytvářením kusovníků;
  • základní přehled v sortimentu předních výrobců hydraulických prvků;

Nabízíme:

  • zázemí jedinečné strojírenské společnosti s více než 100-letou tradicí
  • měsíční příspěvek na penzijní připojištění, životní připojištění, flexipassy
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny zdravotního volna
  • závodní stravování
  • další zaměstnanecké výhody