SALES MANAGER

Náplň práce:

  • akvizice nových trhů a hledání nových partnerů a zákazníků
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • komunikace se zahraničními zástupci (dealery) a odběrateli (zákazníky)
  • představování produktů ŠMT, příprava nabídek, vyjednávání a uzavírání smluv
  • komunikace se stávajícími zákazníky
  • příprava technicko-komerčních nabídek pro zákazníky
  • organizace a účast na oborových veletrzích

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ (technického směru výhodou, ale není podmínkou)
  • znalost AJ/RJ slovem i písmem, další světové jazyky vítány (NJ, ŠP, aj.)
  • výborné kominikativní schopnosti a prezentační dovednosti, empatie, asertivita
  • flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, kreativita, pečlivost, proaktivita
  • ochota cestovat i na delší služební cesty
  • znalost práce na PC (hlavně DOC, XLS, PPT)
  • řidičský průkaz sk. B
  • vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

  • zázemí jedinečné strojírenské společnosti s více než 100-letou tradicí
  • měsíční příspěvek na penzijní připojištění, životní připojištění, flexipassy
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny zdravotního volna
  • závodní stravování
  • další zaměstnanecké výhody